Podle čeho vybrat jógovou školu v Indii

Sníš o studiu lektorky jógy v Indii? Ptáš se, na co se při výběru školy zaměřit? Na co si dát pozor? Návod krok za krokem ve formě e-booku, se kterým si školu konečně vybereš a ušetříš tak mnoho hodin hledáním a porovnáváním.

 

Psychická příprava na kurz lektora jógy v Indii

Máš strach jet do Indie sama? Bojíš se, že to nezvládneš? Že neumíš dost dobře anglicky atd.? S tímhle návodem ve formě e-booku překonáš nejčastější strachy a připravíš se mentálně na nejlepší cestu svého života.

Fyzická příprava na kurz lektora jógy v Indii

Návod, se kterým připravíš imunitu a tělo na cestu letadlem i na kurz samotný. Doletíš bez nachlazení, během kurzu se nepo*ereš a bez zranění ho absolvuješ. E-book forma.

Od apostily k vázané živnosti

Prošla jsi kurzem lektora jógy v Indii? Chceš uznat své zahraniční vzdělání českým ministerstvem? Manuál krok za krokem ve formě e-booku.

 

Jak na kurz lektora jógy - balíček

Od výběru jógové školy v Indii po psychickou a fyzickou přípravu na kurz. Obsahuje komplet 3 návody ve formě e-booku za zvýhodněnou cenu.

Online konzultace - 45 min

Chceš jet na kurz lektora jógy do Indie a máš nějaké další otázky, na které jsi nenašla odpovědi v návodech? Nebo jen potřebuješ osobní radu, pomoci s konečným rozhodnutím atd.? Spojme se telefonicky online.